Liðtímar

Trýst á tíman fyri nærri frágreiðing

Frá 4. januar til 26. juni 2021

Mánadagur Týsdagur Mikudagur Hósdagur Fríggjadagur Leygardagur
05:00
ORKA
Jákup/Rani
05:45
06:45
Sertími * 60min
ORKA
Jákup/Rani
05:50
06:50
Sertími * 60min
ORKA
Jákup/Rani
05:50
06:50
Sertími * 60min
06:00
Súkkling
Mirjam
06:00
06:55
55 min
07:00
ORKA-Puls
Jákup
07:30
08:30
Sertími *60 min
ORKA-Puls
Jákup
07:30
08:30
Sertími *60 min
Yoga
Marianna
07:15
08:10
55 min
ORKA-Puls
Jákup
07:30
08:30
Sertími *60 min
08:00
Fysio Leigutími
Brian
08:30
12:00
09:00
ORKA-Puls
Jákup
09:00
10:00
Sertími *60 min
ORKA-Puls
Jákup
09:00
10:00
Sertími *60 min
ORKA-Puls
Jákup
09:00
10:00
Sertími *60 min
Súkkling
Ymiskt**
09:05
10:00
55 min
10:00
11:00
12:00
ORKA-Puls
Jákup/Rani
12:00
13:00
Sertími *60 min
Fysio Leigutími
Bartal
12:30
13:30
ORKA-Puls
Jákup/Rani
12:00
13:00
Sertími *60 min
ORKA-Puls
Jákup/Rani
12:00
13:00
Sertími *60 min
13:00
FYSIO– eftirføðingarskeið
Hallgerð
13:15
14:45
Fysio Eftirføðingarskeið
FYSIO– eftirføðingarskeið
Hallgerð
13:15
14:45
Fysio Eftirføðingarskeið
14:00
15:00
Fysio Leigutími
Brian
15:45
16:45
16:00
ORKA
Jákup/Rani
16:30
17:30
Sertími * 60min

Súkkling
Óluva
17:15
18:10
55 min

Body-Fit
Tórhalla
18:00
18:55
Body-Fit, 55 min
Pilates
Paulina
16:15
16:55
55 min
ORKA
Jákup/Rani
16:30
17:30
Sertími * 60min
ORKA
Jákup/Rani
16:30
17:30
Sertími * 60min
17:00
Rumpa og búk
Jónina
17:00
17:55
55 min

Súkkling
Tórhalla
17:15
18:10
55 min
Full body
Jónina
17:00
17:55
55 min.

Súkkling
Óluva
17:15
18:10
55 min
18:00
Feitt knúsarin
Mirjam
18:00
18:55
55 min
ORKA
Jákup/Rani
18:00
19:00
Sertími * 60min
19:00
ORKA
Jákup/Rani
19:00
20:00
Sertími * 60min
Kickboxing
Tórshavn kickboxing Dawid, sertími
19:00
20:00
60 min
ORKA
Jákup/Rani
19:00
20:00
Sertími * 60min
Kickboxing
Tórshavn kickboxing Dawid, sertími
19:00
20:00
60 min
20:00
Dansubólkurin Yas
Dansubólkurin Yas, leigutïmi
20:00
22:00
120 min
21:00

Mánadagur

Týsdagur

Mikudagur

Hósdagur

Fríggjadagur

Leygardagur

Mánadagur Týsdagur Mikudagur Hósdagur Fríggjadagur Leygardagur
05:00
ORKA
Jákup/Rani
05:45
06:45
Sertími * 60min
ORKA
Jákup/Rani
05:50
06:50
Sertími * 60min
ORKA
Jákup/Rani
05:50
06:50
Sertími * 60min
06:00
16:00
ORKA
Jákup/Rani
16:30
17:30
Sertími * 60min
ORKA
Jákup/Rani
16:30
17:30
Sertími * 60min
ORKA
Jákup/Rani
16:30
17:30
Sertími * 60min
17:00
18:00
ORKA
Jákup/Rani
18:00
19:00
Sertími * 60min
19:00
ORKA
Jákup/Rani
19:00
20:00
Sertími * 60min
ORKA
Jákup/Rani
19:00
20:00
Sertími * 60min

Mánadagur

Mikudagur

Fríggjadagur

Mánadagur Týsdagur Mikudagur Hósdagur Fríggjadagur Leygardagur
07:00
ORKA-Puls
Jákup
07:30
08:30
Sertími *60 min
ORKA-Puls
Jákup
07:30
08:30
Sertími *60 min
ORKA-Puls
Jákup
07:30
08:30
Sertími *60 min
08:00
09:00
ORKA-Puls
Jákup
09:00
10:00
Sertími *60 min
ORKA-Puls
Jákup
09:00
10:00
Sertími *60 min
ORKA-Puls
Jákup
09:00
10:00
Sertími *60 min
12:00
ORKA-Puls
Jákup/Rani
12:00
13:00
Sertími *60 min
ORKA-Puls
Jákup/Rani
12:00
13:00
Sertími *60 min
ORKA-Puls
Jákup/Rani
12:00
13:00
Sertími *60 min

Mánadagur

Mikudagur

Fríggjadagur

Mánadagur Týsdagur Mikudagur Hósdagur Fríggjadagur Leygardagur
18:00
Body-Fit
Tórhalla
18:00
18:55
Body-Fit, 55 min

Mánadagur

Mánadagur Týsdagur Mikudagur Hósdagur Fríggjadagur Leygardagur
18:00
Feitt knúsarin
Mirjam
18:00
18:55
55 min

Mikudagur

Mánadagur Týsdagur Mikudagur Hósdagur Fríggjadagur Leygardagur
06:00
Súkkling
Mirjam
06:00
06:55
55 min
09:00
Súkkling
Ymiskt**
09:05
10:00
55 min
17:00
Súkkling
Óluva
17:15
18:10
55 min
Súkkling
Tórhalla
17:15
18:10
55 min
Súkkling
Óluva
17:15
18:10
55 min
18:00

Mánadagur

Týsdagur

Hósdagur

Leygardagur

Mánadagur Týsdagur Mikudagur Hósdagur Fríggjadagur Leygardagur
07:00
Yoga
Marianna
07:15
08:10
55 min
08:00

Hósdagur

Mánadagur Týsdagur Mikudagur Hósdagur Fríggjadagur Leygardagur
16:00
Pilates
Paulina
16:15
16:55
55 min

Týsdagur

Mánadagur Týsdagur Mikudagur Hósdagur Fríggjadagur Leygardagur
08:00
Fysio Leigutími
Brian
08:30
12:00
09:00
10:00
11:00
12:00
Fysio Leigutími
Bartal
12:30
13:30
13:00
15:00
Fysio Leigutími
Brian
15:45
16:45
16:00

Týsdagur

Hósdagur

Mánadagur Týsdagur Mikudagur Hósdagur Fríggjadagur Leygardagur
13:00
FYSIO– eftirføðingarskeið
Hallgerð
13:15
14:45
Fysio Eftirføðingarskeið
FYSIO– eftirføðingarskeið
Hallgerð
13:15
14:45
Fysio Eftirføðingarskeið
14:00

Mánadagur

Hósdagur

No liðtímar available!
No liðtímar available!
No liðtímar available!
Mánadagur Týsdagur Mikudagur Hósdagur Fríggjadagur Leygardagur
17:00
Full body
Jónina
17:00
17:55
55 min.

Hósdagur

Mánadagur Týsdagur Mikudagur Hósdagur Fríggjadagur Leygardagur
17:00
Rumpa og búk
Jónina
17:00
17:55
55 min

Týsdagur

Mánadagur Týsdagur Mikudagur Hósdagur Fríggjadagur Leygardagur
19:00
Kickboxing
Tórshavn kickboxing Dawid, sertími
19:00
20:00
60 min
Kickboxing
Tórshavn kickboxing Dawid, sertími
19:00
20:00
60 min

Týsdagur

Hósdagur

No liðtímar available!
Mánadagur Týsdagur Mikudagur Hósdagur Fríggjadagur Leygardagur
20:00
Dansubólkurin Yas
Dansubólkurin Yas, leigutïmi
20:00
22:00
120 min
21:00

Mikudagur

No liðtímar available!

 

 

Broytingar og forfall verða lýst á facebook síðu okkara  
*ORKA er sertími og krevur eykagjald. Sí meira her.
**Lýst verður á Facebook síðu okkara, hvør instruktørur er.